LB īrē

Latviešu Biedrība īrē telpas un zemi no Dittas Rietumas kas nopirka 4,5 ha īpašumu Izumi 12012. gadā no Ojāra Rudzīša, kas šajā sētā bija uzaudzis, kopš tās uzcelšanas 1939. g. Ir saglabājušies rasējumi ar 26 ha viensētas ēku maketiem un paša Latvijas Republikas valsts Lauksaimniecības ministra parakstu no 1938.g. gan dzīvojamai mājai gan kūtij, gan šķūnim.

Būtiski ir ka Ditta Rietuma atgriezās no 18 gadu trimdas Zviedrijā uz Tēvzemi 2009. g., zinot ka Latvijā notiek finansiāla un sociāli administratīva okupācija. Dittai ir maģistra grāds ekonomikā no Stokholmas universitātes un Ditta jau bija uzrunājusi SEB, NORDEA un Swedbank bankas Stokholmā 2008. g. bet tās ciniski atteicās mainīt savu darba metodiku un turpināja genocīdu pret Latvijas pilsoņiem.

Latviešu Biedrība tika atjaunota jau 2012.g. zinot ka tā ir izšķirošā valsts struktūra un tā tika reģistrēta Izumu sētā, Latviešu Biedrībai noslēdzot īres līgumu ar sētas īpašnieci Dittu Rietumu.  Īres līgums  LBas īres līgums

2014. g. janvārī Ojārs Rudzīts pameta šo pasauli un gadu vēlāk virs sētas pavasarī sāka lidot Zviedrijas atsūtīti iznīcinātāji un helikopteri un tika atklāts ka Nordea Bank AB,  kas bija iesaistīta zemes pirkumā un uzlika hipotēku uz Izumu zemi, finansē atomieročus, un piedalās kara kurināšanā. Tāpēc tika pieņemts lēmums pārtraukt maksāt melīgi par aizdevumu sauktās summas Nordea okupācijas bankai un risināt valsts okupācijas situāciju caur tiešu tiesvedību.

Ap to laiku arī tapa skaidrs ka Latvijā nodokļu un banku struktūras pārņēmušie shēmotāji nereaģē uz Latviešu Biedrības vēstulēm, rīkojumiem, lūgumiem, iesniegumiem un tiešu saziņu pēc būtības, bet tikai atrakstās, nepildot savu apņemšanos būt par Latvijas Republikas valsts iestādēm. Saziņu var aplūkot lejuplādējot nelielu daļu no dokumentiem

LBas saziņa ar valsts atliekām 1

LBas saziņa ar valsts atliekām 2

Straujumas kabineta atbilde

Noskaidrojās arī ka vairs Latvijā nav pilsoņu pārvaldītu banku, tātad valsts ir de fakto likvidēta

Latvijas Banka rada banku krīzi 95. g